KATEGORIE

Newsletter

Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach, nowościach oraz polecanych przez nas produktach.

Urządzenia do bufetu Jest 17 produktów.

Podkategorie

 • Urządzenia do bufetu - RLX ze szklanymi dzbankami
  Urządzenia tej serii służą do zaparzania kawy przelewowej do dzbanków. Moduły gorącej wody lub gorącej wody i pary są uzupełnieniem serii RLX. Dzięki nim doskonale nadaje się ona do bufetów i podobnych punktów. Elastyczne rozwiązanie dzięki możliwości łączenia ze sobą modułów.
 • Urządzenia do bufetu - RLX z termosami
  Urządzenia tej serii umożliwiają parzenie kawy bezpośrednio do specjalnych termosów Bravilor, które optymalnie utrzymują jej aromat przez długi czas. Kawa z termosów może być serwowana w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki budowie modułowej, urządzenia RLX można dopasować do każdego zastosowania.
 • Urządzenia do bufetu - RLX z pojemnikami
  Urządzenia tej serii służą do zaparzania kawy do wbudowanych kontenerów. Moduły gorącej wody lub gorącej wody i pary są uzupełnieniem serii RLX. Dzięki nim doskonale nadaje się ona do bufetów i podobnych punktów. Z podłączeniem do sieci wodociągowej
 • Urządzenia do bufetu - RLX z modułami gorącej wody
  Moduły gorącej wody lub gorącej wody i pary są uzupełnieniem serii RLX. Dzięki nim doskonale nadaje się do bufetów i podobnych punktów. Oczywiście moduły te mogą być również używane indywidualnie.
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów