KATEGORIE

Newsletter

Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach, nowościach oraz polecanych przez nas produktach.

Automaty typu INSTANT Jest 23 produktów.

Podkategorie

  • Automat na produkty instant - SOLO
    Urządzenie SOLO, to szybki automat do przygotowywania gorących napojów z produktów instant. Wydaje napoje do filiżanek lub kubków. Wyposażony jest w podłączenie do sieci wodociągowej 3/4". Posiada 1 pojemnik (na kawę lub czekoladę), elektroniczne sterowanie, tacką ociekową oraz funkcję odkamieniania i program płukania.
  • Automat na produkty instant - QUINTO
    Urządzenie QUINTO to szybki automat do przygotowywania gorących napojów z produktów instant. Wydaje napoje lub gorącą wodę do filiżanek, kubków i dzbanków. Wyposażony w podłączenie do sieci wodociągowej 3/4". Posiada 3 pojemnik na produkty instanti, elektroniczne sterowanie, osobny kranik gorącej wody, tackę ociekową, wskaźnik konieczności odkamieniania oraz program płukania i odkamieniania.
  • Automat na produkty instant - BOLERO
    Urządzenia serii BOLERO to szybkie i wydajne automaty do przygotowywania gorących napojów z produktów instant. Wydają napoje lub gorącą wodę do filiżanek, kubków i dzbanków. Wyposażone w podłączenie do sieci wodociągowej 3/4". Model z 1 lub 2 pojemnikami, elektronicznym sterowaniem, osobnym kranikiem gorącej wody, tacką ociekową, wskaźnikiem konieczności odkamieniania oraz programem płukania i odkamieniania.
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów