KATEGORIE

Producenci

Newsletter

Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach, nowościach oraz polecanych przez nas produktach.

Lista produktów producenta: MEDISEPT

Firma powstała w 1994 roku i obecnie posiada wielu partnerów handlowych na terenie całej Polski jak również w Europie i w Krajach Azjatyckich.

Jest jednym z największych producentów kompleksowych rozwiązań w zakresie utrzymania higieny i jedynym polskim producentem środków do dezynfekcji, a także profesjonalnych środków czystości oraz opakowań do sterylizacji.
Są właścicielem trzech marek produktów: MEDI-line, MEDICLEAN i STERI-line.

Głównymi odbiorcami i użytkownikami naszych produktów są:


  • placówki służby zdrowia (szpitale, kliniki, przychodnie, stomatologia),

  • instytucje publiczne tj. urzędy, szkoły, wojsko, hurtownie medyczne, przemysł, gastronomia, dystrybutorzy z branży czystości i firmy sprzątające.


Ostatnie lata działalności firmy cechuje szczególnie dynamiczny rozwój oferty produktowej. W 2011 roku wdrożony został System Zarządzania Jakością dla wyrobów medycznych. Posiadają certyfikat ISO zgodnie z normą EN ISO 13485 w zakresie produkcji wyrobów dezynfekcyjnych przeznaczonych do inwazyjnych i nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Zaś pod koniec ubiegłego roku miało miejsce otwarcie najnowocześniejszej w branży linii produkcyjnej oraz uruchomienie innowacyjnego centrum badawczego w nowej fabryce, w lubelskiej strefie ekonomicznej.
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów